baner
Porsche Krańcowa

#Bewaterproof
Road to Paris 2024

Sukcesu nie osiągniesz w pojedynkę


Sprawdź
Porsche Krańcowa

#BEWATERPROOF to program stypendialny dla najzdolniejszych, młodych wioślarzy, którego zwieńczeniem będzie udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2024 w Paryżu. Volkswagen Porsche Krańcowa przy współpracy z Fundacją Wielkopolskie Wioślarstwo wytypowaliśmy 9 młodych, zdolnych wioślarzy do programu. Będziemy obecni na każdym etapie drogi na szczyt. Pokażemy wszystkim kto jest najlepszy, kto reprezentuje nasz kraj. Pokażemy wysiłek, ciężką pracę oraz codzienność wioślarzy. Zmotywujemy kolejne pokolenia.

Chwyć za wiosło, wsiądź za kierownicę, pracuj i podejmuj wyzwania My, VWD, będziemy cię w tym wspierać, towarzyszyć w drodze na szczyt.

Odliczanie do Igrzysk Olimpijskich

Czas do Igrzyk Olimpijskich

{{days}}dni
:
{{hours}}godzin
:
{{minutes}}minut

(26 lipca 2024r., Paryż)

Poznaj nasz team

Poznaj nasz Team

Sukcesu nie osiągniesz w pojedynkę. Jesteśmy silni, bo jesteśmy zespołem.
Razem możemy więcej.

{{item.name}}

Tytuły:

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas!Zostaw swoje dane - napiszemy do Ciebie,
gdy zostaną opublikowane!

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe