Światowa premiera: Nowy Multivan.
Porsche Krańcowa

Nowy Multivan
z samymi korzyściami

Porsche Krańcowa

Zamów nowego Multivana

Dowiedz się więcej o ofercie 61 849 11 40 lub wypełnij formularz


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Nowy Multivan
z samymi korzyściami

Nowy Multivan -
pojazd orkiestra staje się prekursorem

Nowy Multivan stanowi świadectwo najnowocześniejszych innowacji. Dzięki wyższemu poziomowi bezpieczeństwa i inteligentnym systemom łączności jest przystosowany do wyzwań mobilności sieciowej. Kolejne stadium ewolucji w dziedzinie komfortu wyznacza nowa definicja praktyczności i wielofunkcyjności. Dzięki hybrydzie plug-in różnorodność napędów jest większa niż kiedykolwiek. Nowy Multivan, który wiąże się z zupełnie nową koncepcją pojazdu dopasowaną do niezliczonych scenariuszy mobilności symbolizuje przejście do nowej epoki. Jest stworzony na nowo od pierwszego do ostatniego milimetra, a zarazem nawiązuje do tradycji legendarnych poprzedników. Nowy Multivan łączy standard najnowocześniejszych aut osobowych klasy premium, urzeka zwiększonym bezpieczeństwem, wyrazistą dynamiką i charyzmatycznym designem. Dzięki temu Nowy Multivan staje się najbardziej postępowym „Bullim” wszech czasów. Przekonaj się o tym osobiśice, odkrywając Nowego Multivana!

mulitivan1
Dach staje się niebem

Dach staje się
niebem

Odkryj efektowny szklany dach panoramiczny – pierwszy dach tego typu zamontowany w Multivanie! Widok nieba nad głową i wnętrze pełne światła sprawiają, że auto wydaje się jeszcze przestronniejsze. Zresztą wnętrze Multivana wyposażonego w dwuczęściowy dach panoramiczny jest w środku jeszcze wyższe niż kiedykolwiek. Ponadto powłoka LowE ze szkła wielowarstwowego redukuje promieniowanie cieplne o 78%. Dzięki temu typowy dla Multivana komfort klasy premium osiąga nowy poziom.

Kiedy napęd staje się alternatywą

Kiedy napęd
staje się alternatywą

Chcesz prawie bezdźwięcznie sunąć po mieście? Dzięki Nowemu Multivanowi w wersji hybrydy plug-in i to jest możliwe. To właściwa odpowiedź na wyzwania nowej epoki i więcej niż tylko deklaracja – nowy napęd zapewnia nowy poziom przyjemności z jazdy. Jednocześnie Multivan eHybrid został zaprojektowany tak, by mógł pokonywać zwykłe codzienne dystanse wyłącznie w trybie elektrycznym. Dla Ciebie oznacza to nową definicję przyjemności z jazdy, mniejsze zużycie paliwa, lokalną jazdę bezemisyjną tylko w trybie elektrycznym oraz elastyczny zasięg.

Przestrzeń wewnętrzna

Kiedy przestrzeń wewnętrzna
staje się przestrzenią wolności

Multivan zawsze kojarzył się z dużą elastycznością – Nowy Multivan nie zostaje pod tym względem w tyle, urzekając przemyślaną w najdrobniejszych szczegółach koncepcją wnętrza. Absolutnie płaska podłoga aż do pierwszego rzędu siedzeń, nowy, innowacyjny system prowadnic i niezwykle łatwo wyjmowane oddzielne siedzenia pozwalają stworzyć bez większego wysiłku różne układy wnętrza.


Zastosowanie elektromechanicznego hamulca postojowego sprawia, że przejście pomiędzy siedzeniami przednimi a przedziałem pasażerskim jest jeszcze wygodniejsze. Nowy stolik wielofunkcyjny może zmieniać nie tylko położenie, ale i kształt. Po złożeniu można go przesunąć w prowadnicach aż do siedzeń przednich i używać jako konsoli środkowej – jednym słowem, jest to najbardziej elastyczny stolik wszech czasów!

Więcej bezpieczeństwa
na wysokim poziomie

Twój Nowy Multivan jest nie tylko bardzo wygodny i skomunikowany, ale także niezwykle bezpieczny. Nowe reflektory IQ.Light LED Matrix, wyjątkowo inteligentne i przewidujące, z regulacją świateł drogowych i świateł skrętu, oświetlają jezdnię jeszcze lepiej. Ponadto Multivan jest wyposażony w liczne systemy wspomagania i bezpieczeństwa w standardzie aut osobowych klasy premium – w sumie jest ich ponad dwadzieścia.


W standardowym wyposażeniu znalazł się – w połączeniu z układem automatycznej regulacji odległości ACC – system Car2X umożliwiający komunikację z innymi pojazdami z dostępem do sieci i infrastrukturą sieciową, aby na czas ostrzegać o potencjalnych niebezpieczeństwach. Premierę w Nowym Multivanie ma system widoku otoczenia Area View zapewniający rzeczywisty widok 360 stopni z lotu ptaka. Dzięki temu bezpieczeństwo parkowania zyskuje zupełnie nowy wymiar. Twój Nowy Multivan łączy komfort z bezpieczeństwem.


multivan5
Przestrzeń wewnętrzna

Technologia - kiedy Nowy Multivan staje się
inteligentnym domem

Musisz zrobić listę zakupów jeszcze na autostradzie? Chciałbyś zwiększyć ogrzewanie, nie odrywając oczu od drogi? Poznaj już dziś łączność z przyszłości – jako cyfrowa asystentka mowy będzie Ci towarzyszyć stworzona przez firmę Amazon Alexa. Ponadto znajdujący się w standardowym wyposażeniu system Car2X umożliwiający komunikację z innymi pojazdami i infrastrukturą sieciową na czas będzie Cię ostrzegał o niebezpieczeństwach. Poczucie komfortu technologicznego dodatkowo zwiększa możliwość wygodnego indukcyjnego naładowania smartfona, dostępu do internetu oraz korzystania z licznych wejść USB-C w przedziale kierowcy i przedziale pasażerskim. premierę. Dzięki innowacyjnej digitalizacji Multivan pod względem obsługi, ergonomii i zakresu funkcji zmienił się w coś zupełnie nowego – niejako w inteligentny dom.

Podróż przez codzienność ułatwi Ci również standardowe wyposażenie w mobilne usługi online We Connect i We Connect Plus. Cyfrowy kokpit z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 26,03 cm (10,25 cali), wyświetlaczem head-up3, standardowym systemem rozpoznawania znaków drogowych i systemem infotainment z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 25,4 cm (10 cali) zapewni Ci inforozrywkę w najnowocześniejszej formie. Dzięki systemowi dźwiękowemu klasy premium firmy Harman Kardon z czternastoma głośnikami wysokiej mocy otrzymasz wrażenia akustyczne na zupełnie nowym poziomie. Nie zapominajmy też o mobilnych usługach online, które w Nowym Multivanie fetują światową premierę. Dzięki innowacyjnej digitalizacji Multivan pod względem obsługi, ergonomii i zakresu funkcji zmienił się w coś zupełnie nowego – niejako w inteligentny dom.

Dowiedz się więcej